Frosch Baby - Ekologický prací prostriedok pre dojčatá a citlivú pokožku, 1500 ml

Frosch Baby - Ekologický prací prostriedok pre dojčatá a citlivú pokožku, 1500 ml

Hypoalergénny prací prostriedok s prírodnou receptúrou, pre pranie bielizne dojčiat a ľudí trpiacich citlivou pokožkou a alergiami. Bez syntetických farbív a konzervantov.
Dostupnosť: Zostáva 2 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:28. 8. 2025
Kód produktu: 164de001

Darček pri nákupe nad 70 € Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte zdarma

Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Skladom viac ako 5 ks
8,18 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt je vhodný  pre deti od narodenia.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt je v súlade s filozofiou nulového odpadu, tzn. dá sa používať dlhodobo, je vyrobený z trvácnych materiálov a v prípade potreby, keď doslúži, dá sa efektívne recyklovať alebo kompostovať.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Baby - Ekologický prací prostriedok pre dojčatá a citlivú pokožku, 1500 ml

O tom, aké je v dnešných dňoch dôležité brať ohľad na zloženie produktov, ktoré v každodennom živote používame, vie už snáď každý. Ako aj z hľadiska na naše vlastné zdravie, tak aj pre zdravie životného prostredia. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a jedným z nich, je aj výber tej správnej drogérie do domácnosti.Nemecká značka Frosch s dlhoročným fungovaním na trhu, ocenená viacerými certifikátmi, ponúka overenú ekologickú drogériu, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou.

Pokožka bábätiek je oproti pokožke dospelých, 5-krát jemnejšia a jej ochranný hydrolipidický film je v ich veku ešte príliš slabý. Je preto veľmi dôležité, vybrať pre pranie ich bielizne ten správny prací prostriedok s bezpečným zložením, ktoré ich nebude dráždiť.

Frosch Baby, prací gél pre bábätká na rastlinnej báze, má spoľahlivé hypoalergénne zloženie s výťažkom z harmančeka a zaisťuje dôkladnú účinnosť v starostlivosti o bielizeň, jemnosť k pokožke a aj životnému prostrediu. Poradí si s odolnými škvrnami od mrkvy, mlieka a detských pokrmov z farebnej, ale i svetlej bielizne dojčiatiek

Rovnako ako pre bábätká, je tento prírodný prací prostriedok, vďaka svojmu šetrnému zloženiu vhodný aj pre ostatné vekové kategórie, trpiace citlivou pokožkou a alergiami. 

Jeho znášanlivosť bola dermatologicky testovaná a overená (samozrejme bez účasti zvierat).

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Baby - pracieho prostriedku pre deti, sa v prírode ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov.

Udržateľnosť a domácnosť bez chémie ide ľahko aj vďaka kvalite a spoľahlivosti, ktorú ponúka Frosch.

Prečo kúpiť produkt Frosch Baby - Ekologický prací prostriedok pre dojčatá a citlivú pokožku ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • prací prostriedok Frosch Baby neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky, ponúka tak bezpečnú a účinnú starostlivosť o bielizeň dojčiat a ľudí s citlivou pokožkou
  • je 100% vegan, bez ropných derivátov

Použitie

Používajte pri praní s čo najnižšou možnou teplotou. Dávkujte podľa stupňa zašpinenia a tvrdosti vody. Pri mäkkej vode: 32 ml gélu pre slabé, 50 ml pre stredné a 69 ml pre silné znečistenie. Pri stredne tvrdej vode: 50 ml gélu pre slabé, 69 ml pre stredné a 92 ml pre silné znečistenie bielizne. Pri tvrdej vode dávkujte 69 ml gélu pre slabé, 92 pre stredné a 100 ml gélu pre silné znečistenie prádla. Toto odporúčané dávkovanie zodpovedá hmotnosti 4,5 kg suchého prádla na pranie.

Zloženie

aqua (voda), sodium cocoate (kokoát sodný - detergent), laureth-7 (emulgulátor), potassium citrate (citrát draselný), alcohol, sodium laureth sulfate (laureth sulfát sodný - povrchovo aktívna látka), coco-glucoside (tenzid), glycerin, propylene glycolparfum (propylénglykol parfum), pvp, sorbitol, protease (proteáza), dipropylene glycol (dipropylénglykol), amylase (amyláza), lipase (lipáza), cellulase (celuláza), chamomilla recutita extract (výťažok z harmančeka), calcium chloride (chlorid vápenatý), tocopherol (vitamin E)

Obsah balenia

  • 1500 ml Ekologického pracieho prostriedku pre dojčatá a citlivú pokožku, v recyklovateľnej plastovej nádobe s uzáverom

Upozornenie 

Po použití prosím obal zrecyklujte. 

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Pracie prostriedky pre deti ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:1500 ml Ekologického pracieho prostriedku pre dojčatá a citlivú pokožku
Vhodné pre:dojčatá a ľudí s citlivou pokožkou
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch Baby Prací prostředek na kojenecké prádlo (EKO, 1500ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú