Frosch EKO Klasické tablety do umývačky riadu - Limetka, 70 kusov

Frosch EKO Klasické tablety do umývačky riadu - Limetka, 70 kusov

Ekologické tablety do umývačky riadu s limetkovou vôňou a trojitým účinkom, pre dokonale čistý riad bez šmúh.
Dostupnosť: Zostáva 1 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:23. 6. 2025
Kód produktu: 164de021

Darček pri nákupe nad 70 € Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte zdarma

Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Skladom viac ako 5 ks
16,78 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch EKO Klasické tablety do umývačky riadu - Limetka, 70 kusov

O tom, aké je dôležité brať ohľad na zloženie produktov, ktoré v každodennom živote používame, vie dnes už snáď každý. Rovnako ako pre ľudské zdravie, tak aj pre zdravie životného prostredia. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a jedným z krokov, ktorý môžete urobiť aj vy, je výber tej správnej drogérie do domácnosti.Nemecká značka Frosch s dlhoročným fungovaním na trhu, ocenená viacerými certifikátmi, ponúka naozaj širokú škálu overenej ekologickej drogérie, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou.

Frosch tablety do umývačky riadu s trojitým účinkom, prichádzajú so sviežou limetkovou vôňou v ekologickom, znovuuzatvárateľnom balení, ktoré je vyrobené z 95% recyklovaného a opätovne recyklovateľného kartónu. Vďaka zloženiu s obsahom jedlej sódy, jednoducho a účinne zbavia váš riad aj od tých najodolnejších nečistôt, zaschnutých zvyšky jedál, mastnoty, či škvŕn od nápojov. EKO tablety do myčky Frosch chránia sklo pred trvalým zakalením a zachovávajú jeho lesk a priehľadnosť. 

Frosch tablety do myčky, sú 100% vegánske, neobsahujú mikroplasty ani žiadne škodlivé toxíny, ktoré by zaťažovali životné prostredie. Boli vyvinuté tak, aby sa pri ich používaní minimalizovala spotreba energie a vody, čiže výborne fungujú už aj pri nižších teplotách.

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Ekologických tabliet do umývačky riadu, sa v prírode ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov.

  

Prečo používať produkty značky Frosch ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • sú 100% vegan, bez ropných derivátov
  • spoľahlivo nahradia ktorékoľvek konvenčné čistiace prostriedky a zanechajú váš domov dokonale čistý, bez prítomnosti dráždivých a škodlivých chemických prísad
  • odvďačí sa vám vaše zdravie a aj životné prostredie

Použitie

Pre jeden umývací cyklus, vložte 1 tabletu do dávkovača umývačky riadu. Neodstraňujte priehľadný obal tablety. Spustite na nízkej teplote 40 °C. Pre optimálny výsledok, použite spolu s Frosch Leštidlom do umývačky riadu.

Zloženie 

sodium carbonate (uhličitan sodný), sodium citrate (citrát sodný), sodium carbonate peroxide (perkarbonát sodný), aqua (voda), taed (tetraacetyletyléndiamín - aktivátor), PPG-4 laureth-2/ PPG-4 (emulgulátor), laureth-5/ PPG-5 laureth-5 (emulgulátor), sodium sulfate (síran sodný), PEG-75 (lanolin), subtilisin (subtilizín), parfum, citrus limon fruit extract (výťažok z citrónovníka pravého) , CI 61570 (farbivo)

Obsah balenia

  • 70 kusov tabliet do umývačky riadu v kartónovej krabičke 

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Neodporúčame používať na drevené, strieborné, zlaté, hliníkové alebo kryštálové predmety.

Spotrebujte do 48 mesiacov od dátumu výroby. Po použití prosím obal zrecyklujte.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Prostriedky do umývačky riadu ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:70 kusov ekologických tabliet do umývačky riadu
Vhodné pre:deti a bábätká
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný obal/papierová krabica
Originálny názov:Frosch EKO Tablety do myčky klasické Limetka (70 tablet)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú