Frosch Ekologický čistiaci prostriedok na drevo s výťažkom z borovice, 750 ml

Frosch Ekologický čistiaci prostriedok na drevo s výťažkom z borovice, 750 ml

Ekologický čistiaci prostriedok na drevo, s aktívnymi zložkami z borovice, pre dôkladné ošetrenie, čistotu a lesk drevených povrchov.
Dostupnosť: Zostáva 4 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:13. 7. 2026
Kód produktu: 164de023

Darček pri nákupe nad 70 € Incognito prírodný repelent v spreji – mini zadarmo

Incognito prírodný repelent v spreji - mini, 50 ml
Incognito prírodný repelent v spreji - mini, 50 ml
Skladom viac ako 5 ks
3,32 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Ekologický čistiaci prostriedok na drevo s výťažkom z borovice, 750 ml

O tom, aké je dôležité brať ohľad na zloženie produktov, ktoré v každodennom živote používame, vie dnes už snáď každý. Rovnako ako pre ľudské zdravie, tak aj pre zdravie životného prostredia. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a jedným z krokov, ktorý môžete urobiť aj vy, je výber tej správnej drogérie do domácnosti.Nemecká značka Frosch s dlhoročným fungovaním na trhu, ocenená viacerými certifikátmi, ponúka naozaj širokú škálu overenej ekologickej drogérie, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou.

Frosch Ekologický čistič dreva s extraktom z borovice a príjemnou vôňou, intenzívne čistí a ošetruje všetky drevené povrchy a podlahy. Spoľahlivo eliminuje rôzne nečistoty ako sú napríklad stopy po červenom víne, káve, olivovom oleji alebo pastelkách. V neriedenom stave ponúka kvalitnú starostlivosť o drevo a vypĺňa prípadné drobné škrabance a ryhy.

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Ekologického čistiaceho prostriedku na drevo, je 100% vegan, bez mikroplastov a v prírode sa ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov.

Prečo používať produkty značky Frosch ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • sú 100% vegan, bez ropných derivátov
  • spoľahlivo nahradia ktorékoľvek konvenčné čistiace prostriedky a zanechajú váš domov dokonale čistý, bez prítomnosti dráždivých a škodlivých chemických prísad
  • odvďačí sa vám vaše zdravie a aj životné prostredie

Použitie

Pri normálnom znečistení dávkujte 2 polievkové lyžice na 5 litrov teplej vody. Pri silných znečisteniach odporúčame použiť neriedený prostriedok.

Zloženie

aqua (voda), coco-glucoside (koko glukozid - povrchovo aktívna neiónová látka), phenoxyethanol (fenoxyetanol), hydroxyethylcellulose (hydroxyetylcelulóza - zahusťovadlo), galactoarabinan (extrakt z kôry smrekovca), PEG-40 castor oil (hydrogenovaný ricínový olej), dipropylene glycol (dipropylénglykol), parfum, linalool, sodium pyrithione, CI 19140 / CI 15985 (farbivá)

Obsah balenia

  • 750 ml ekologického čističa dreva s výťažkom z borovice

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nemiešajte s inými produktami. Spotrebujte do 48 mesiacov od dátumu výroby. Po spotrebovaní obal prosím zrecyklujte.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Ekologické upratovanie ako aj ďalšie výrobky od zznačky Frosch.


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:750 ml ekologického čistiaceho prostriedku na drevo s výťažkom z borovice
Vhodné pre:
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch EKO Čistič na dřevo 750 ml

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú