Frosch Ekologický čistiaci sprej na škvrny a lá Žlčové mydlo, 500 ml

Frosch Ekologický čistiaci sprej na škvrny a lá Žlčové mydlo, 500 ml

Efektívny čistiaci sprej na ošetrenie škvŕn pred praním, založený na rastlinnej receptúre a účinkom podobným žlčovému mydlu.
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
Výrobca:Frosch
Kód produktu: 164de014
Produkt už nie je v predaji.
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Ekologický čistiaci sprej na škvrny a lá Žlčové mydlo, 500 ml

Väčšina čistiacich prostriedkov a drogérie, ktoré v domácnosti pravidelne používame, obsahuje agresívne čistiace zložky a rôzne iné, zdraviu i prírode škodlivé látky. Iste ste si neraz všimli začervenaných vysušených rúk, či boľavej hlavy alebo pálivého pocitu v nose, po použití niektorého z týchto konvenčných prípravkov počas upratovania. Následky si dlhodobo odnáša nielen vaše zdravie, ale aj životné prostredie, kam sa splachovaním a oplachovaním tieto toxíny pravideľne dostávajú. A pri predstave, koľko domácností na svete existuje, to skutočne nie sú malé množstvá. 

Našťastie, dnes už existuje mnoho ekologických, šetrných, no rovnako efektívnych alternatív, ktoré sú bezpečné pre ľudské zdravie aj pre prírodu. Jednou z nich je aj drogéria od nemeckej značky Frosch, s dlhoročnou tradíciou na trhu. Vyrábajú overenú, kvalitnú a ekologickú drogériu do domácnosti, ocenenú viacerími certifikátmi, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a výberom tej správnej drogérie, môžete k zmene prispieť aj vy.

Niektoré odolné fľaky a škvrny, je lepšie pred praním vopred ošetriť. Frosch Ekologický odstraňovač škvŕn v spreji, funguje ako vynikajúca a spoľahlivá náhrada známeho žlčového mydla - akurát len v čisto vegánskom prevedení, s funkčnou rastlinnou receptúrou

Frosch sprej na škvrny a lá “Žlčové mydlo” je overeným bojovníkom proti odolným škvrnám každého druhu, na bielu aj farebnú bielizeň. Sprej stačí pred praním naniesť na miesto škvrny a danú textíliu vyprať ako obvykle. 

Frosch odstraňovač škvŕn je skvelým riešením pre každého, kto preferuje jednoduché, vegánske a ekologické výrobky do domácnosti. 

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Ekologického čistiaceho spreju na škvrny, sa v prírode ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov. 

Prečo si vybrať Frosch Ekologický čistiaci sprej na škvrny a lá “Žlčové mydlo” ako aj iné produkty značky Frosch ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • sú 100% vegan, bez ropných derivátov
  • spoľahlivo nahradia ktorékoľvek konvenčné čistiace prostriedky a zanechajú váš domov dokonale čistý, bez prítomnosti dráždivých a škodlivých chemických prísad
  • odvďačí sa vám vaše zdravie a aj životné prostredie
  • sprej na škvrny a lá “Žlčové mydlo” je účinnou, rastlinnou a spoľahlivou náhradou klasického žlčového mydla
  • efektívne ošetrí vašu bielizeň pred praním, výsledkom sú tak čisté textílie bez škvŕn

Použitie

Sprej naneste na miesto škvrny a nechajte pôsobiť približne 10 minút - dávajte pozor aby sprej nezaschol. Následne textíliu operte v práčke s pracím prostriedkom, na programe podľa typu textílie.

Zloženie

aqua (voda), laureth-7, alcohol, sodium laureth sulfate (laurylsulfát sodný), coco-glucoside (kokoglukozid), sodium citrate (citrát trisodný), xanthan gum (xantánová guma), sorbitol, parfum, dipropylene glycol (dipropylénglykol), sodium methyl cocoyl taurate (tenzid - sodná soľ z kokosového oleja), sodium cocoyl sarcosinate (laurylsarkozinát sodný), protease (proteáza), quillaia saponaria extract (výťažok z mydlokoru tupolistého), amylase (amyláza), sodium chloride (chlorid sodný), lipase (lipáza), cellulase (celuláza), sodium benzoate (benzoan sodný)

Obsah balenia

  • 500 ml ekologického čistiaceho spreju na škvrny

Upozornenie 

Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby. Po použití prosím obal zrecyklujte. 

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Ekologické pranie ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:500 ml ekologického čistiaceho spreju na škvrny
Vhodné pre:-
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch EKO Sprej na skvrny à la "žlučové mýdlo" (500ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú