Darček:
Pri objednávke nad 50 € získate biele textilné rúško zadarmo.

Incognito deodorant tuhý kryštál - repelent, 64 g

Prírodný deodorant so sviežou citrusovou vôňou. Citrusová vôňa odpudzuje hmyz. Dlhotrvajúca prírodná ochrana proti komárom a hmyzu. 

Hodnotenie:Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Pridajte hodnotenie tu.
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
Výrobca:incognito
5,94 €
Produkt je aktuálne nedostupný a nie je možné ho zakúpiť.

Deodorant tuhý kryštál - repelent, 64 g

Cestovná nevyhnutnosť pre pocit sviežosti a bezpečia. Dlhotrvajúca ochrana, svieža citrusová vôňa - prvý kryštálový deodorant obohatený o esenciálny olej z citronely, ktorý odpudzuje hmyz a pôsobí ako ochrana proti komárom a hmyzu. 

100% prírodné.

Prirodzene vegan, netestované na zvieratách.

Zloženie: Ammonium alum, aqua (water), Cymbopogon nardus (citronella) oil.

Použitie: Jednoducho navlhčite pred použitím a naneste na pokožku podpazušia.

Jemná, citrusová aróma, nelepivé zloženie. Len na vonkajšie použitie

Vyrobené a testované vo Veľkej Británii.

Výrobca: Howad Ltd., Whitchurch Road, Londýn, UK. 10 % zisku je darovaných charite.

  

Howard používal chemické odpudzovače hmyzu, napriek tomu pri svojich cestách dostal maláriu a horúčku Dengue. Patricia používala chemické odpudzovače pri svojich cestách po Amazónii, ale pretože tam neboli čistiarne odpadových vôd, mala strach z poškodenia prírody. Prírodný repelent ale nefungoval.

Patricia a Howard po svojich skúsenostiach vymysleli incognito®, prírodný repelent, ktorý funguje ako chemické, ale nepoškodzuje používateľa ani prostredie. Tak, aby ste sa stali pre komáre, kliešte a ďalší hmyz, ktorému sa chcete vyhnúť, neviditeľní. Základom je olej PMD - olej citrónového eukalyptu.

Incognito® je v súčasnosti najpoužívanejší repelentný sprej na svete. Sortiment výrobkov je navrhnutý tak, aby maximálne chránil užívateľa pred nežiadúcim hmyzom, ale zároveň nebol prekážkou spoločenských stretnutí a pobytu v prírode.

 

Rada pre cestovateľov: C.L.O.A.K .:

  • C (cover up skin) - zahaľte čo najviac pokožky
  • L (light coloured clothing) - oblečenie vo svetlých farbách. Sýte, tmavšie farby priťahujú komáre. Vo vyššej tráve dajte nohavice do ponožiek a nastriekajte repelentom
  • O (odours) - vôňa. Ako telesné, tak parfumy. Takmer všetky parfumy a vône priťahujú komáre. Preto sa ráno a večer umyte citrusovými výrobky, zmyte pot a špinu hubkou.
  • A (apply incognito®) - použite efektívne repelent, opakujte každé 4-5 hodín. Komáre cielia na uši, zápästia a členky, pretože tam sú cievky a žilky bližšie k pokožke a ľahšie dosiahnuteľné
  • K (keep them away) - používajte odpudzovače v miestnostiach. Udržujte odstup od stojatých vôd
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Pridajte hodnotenie tu.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú