Bambaw náhradné žiletky pre holiaci strojček, 5 ks

Bambaw náhradné žiletky pre holiaci strojček, 5 ks

Náhradné žiletky nielen pre holiaci strojček Bambaw.
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
Výrobca:Bambaw
Kód produktu: 104be005
Produkt je aktuálne nedostupný a nie je možné ho zakúpiť.
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Obal produktu je recyklovateľný.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Bambaw náhradné žiletky pre holiaci strojček, 5 ks

Bezpečnostné žiletky s dvojitým ostrím poskytujú hladké oholenie mužov i žien. Univerzálne čepele sa hodia na akýkoľvek typ holiacich strojčekov a sú vhodné pre všetky oblasti tela.

Vyrobené v Európe z najlepších materiálov

Žiletky Bambaw sú vyrobené zo švédskej nehrdzavejúcej ocele. Najjemnejšia oceľ, dobre známa pre jej výnimočný výkon a odolnosť. Bezpečnostné žiletky s dvojitým ostrím sú vyrobené tak, aby vydržali čo najdlhšie. Vďaka svojej platinovej povrchovej úprave sa vyhýbajú hrdzaveniu a udržujú žiletky dlhšie ostré. Bezplastové balenie 5 žiletiek. Každá žiletka je bezpečne zabalené vo voskovanom papieri.

Lepšie oholenie s Bambaw žiletkami.

Bezpečnostné žiletky Bambaw sú veľmi ostré, čo umožňuje hladké oholenie. Začiatočníci môžu jednoducho používať dvojité ostrie žiletiek s Bambaw holiacím strojčekom s kovovou rukoväťou, pretože má bezpečne uzavretý "hrebeň". Súčasťou Bambaw holiacieho strojčeka s kovovou rukoväťou je kompletný a ilustrovaný online používateľský manuál, ktorý vám poskytne všetky potrebné informácie.

Šetrite peniaze s bezpečnostnými žiletkami

Žiletky Bambaw stoja zlomok ceny v porovnaní so náhradnými hlavicami pre moderné multižiletkové holiace strojčeky. Holením tak šetríte nielen peniaze, ale aj prírodu. To, ako často je potrebné vymeniť čepele, závisí od frekvencie holenia a typu chĺpkov, môže sa to líšiť od niekoľko týždňov až po niekoľko mesiacov. Žiletky Bambaw sú navrhnuté tak, aby vydržali dlho vďaka ich kvalitnému zloženiu.

Dopad na životné prostredie

Pre väčšinu z nás je holenie samozrejmosťou. Bohužiaľ, každoročne sa vyhodia miliardy plastových náhradných hlavíc. Nedajú sa recyklovať, pretože kov je zaliaty v plaste. Takže všetok tento plast je spálený alebo končí v prírode. Našťastie holenie je možné aj s nulovým odpadom.

Holenie bez odpadu s holiacim strojčekom

Bambaw holiaci strojček s kovovou rukoväťou je účinnou náhradou pre holenie bez plastov. Bezpečnostné žiletky s dvojitým ostrím sa pred masovou výrobou žiletiek na jedno použitie hojne používali. Hlavné spoločnosti, ktoré myslia iba na zisk a nie na životné prostredie, zabudli na tradičný holiaci strojček. Napriek tomu je teraz strojček s dvojitou hranou najlepšia alternatíva pre mužov aj ženy.

Klasická dvojitá (double edge), kovová, výmenná žiletka na holenie s platinovým povlakom z prvotriednej Švédskej ocele.

Pasuje do všetkých klasických holiacich strojčekov. Recyklujte do kontajnera na kovový odpad.

Obsah: Balenie 5 žiletiek.

Bambaw

Text o značke Bambaw bude čoskoro doplnený.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú