Bulldog Original Náhradné hlavice na holenie, 4 ks

Bulldog Original Náhradné hlavice na holenie, 4 ks

Balenie obsahuje 4 kusy náhradných hlavíc na holenie s 5-timi čepieľkami, ktoré zabezpečia maximálne hladké, dôkladné a pohodlné oholenie. Navyše sú úplne recyklovateľné, netestované na zvieratách a 100% vegan.
Dostupnosť: Zostáva 5 ks
Výrobca:Bulldog
Kód produktu: 110uk002

Darček pri nákupe nad 70 € Incognito prírodný repelent v spreji - mini zdarma

Incognito prírodný repelent v spreji - mini, 50 ml
Incognito prírodný repelent v spreji - mini, 50 ml
Skladom viac ako 5 ks
8,51 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Produkt je v súlade s filozofiou nulového odpadu, tzn. dá sa používať dlhodobo, je vyrobený z trvácnych materiálov a v prípade potreby, keď doslúži, dá sa efektívne recyklovať alebo kompostovať.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Bulldog Original Náhradné hlavice na holenie, 4 ksHolenie pre mužov anglickej značky Bulldog v sebe kombinuje to najdôležitejšie - funkčnosť, ekológiu, snahu o udržateľnosť a priaznivú cenu. Náhradné hlavice Bulldog Original do tradičných holiacich strojčekov vám poskytnú maximálne pohodlie a dôkladné oholenie po každom použití. Jednoducho sa vymieňajú a po použití ich separujete do kovového odpadu. Výkyvná kovová hlavica, 5 ostrých čepieľok z kalenej ocele a precízny zastrihávač sa postarajú o maximálny efekt. Každá hlavica navyše obsahuje zvlhčujúci prúžok s výťažkom z rastliny aloe vera, ktorá dodá hydratáciu namáhanej pokožke a pôsobí protizápalovo.


Výhody produktu 

  • jednoduchá manipulácia - náhradné hlavice sa jednoducho vymieňajú, nasadíte na holiaci strojček a môžete používať
  • vysoká účinnosť - maximálne hladké a dôkladné oholenie od odborníkov v starostlivosti o pleť vďaka 5 čepieľkam z kalenej ocele, precíznemu zastrihávaču a výkyvnej hlavici
  • nedráždi pokožku - prúžok z aloe vera zabezpečí jemnosť a pohodlie pri holení a dodá vašej pleti potrebnú hydratáciu
  • šetrné k prírode - 100% recyklovateľné, obal aj s potlačou sú úplne recyklovateľné a výmenné kovové hlavice stačí jednoducho vhodiť do kovového odpadu
  • ohľaduplný k zvieratám - „cruelty free’’, produkt nebol testovaný na zvieratách
  • priaznivá cena - v porovnaní s obyčajnými kovovými náhradnými hlavicami na holenie

Náhradné hlavice Bulldog Original vám poskytnú dokonalú náhradu obyčajných kovových náhradných hlavíc na holenie. Navyše sú ekologickejšie, neboli testované na zvieratách a sú 100% vegan.


O značke Bulldog 

Značka Bulldog vznikla v roku 2005. Jej zakladateľ, Simon Duffy, sa rozhodol zaplniť dieru na vegánskom trhu s produktmi zameranými na starostlivosť o pleť pre mužov. Všetky výrobky sú vegánskeho pôvodu, bez kompromisov v zložení, cenovo dostupné aj bežným mužom pre každodenné použitie. V roku 2016 prešiel podnik pod koncern Edgewell, ktorý zastrešuje značky ako Wilkinson, Carefree, o.b. a ďalšie. Všetky výrobky tejto značky sú čistovegánske, neobsahujú žiadne mikročastice či syntetické vône ani umelé farbivá. Navyše sú certifikované ako Cruelty Free International, čo znamená, že neboli testované na zvieratách.


Použitie 

Kovová hlavica sa jednoducho nasadí do klasického holiaceho strojčeka. Pre maximálne pohodlie a dokonale hladké oholenie je potrebné hlavice pravidelne vymieňať.

Vhodné používať aj s ostatnými produktmi Bulldog v starostlivosti o pleť pre mužov.


Materiál produktu 

Každú hlavicu tvorí 5 čepieľok z kalenej ocele, zvlhčujúci prúžok z aloe vera, precízny zastrihávač a dizajn s výkyvnou hlavicou, ktoré vášmu holeniu zabezpečia jednoduchosť a rýchlo prinesú želaný efekt.


Obsah balenia 

Plne recyklovateľné balenie obsahuje 4 kusy náhradných hlavíc na holenie Bulldog Original.


Upozornenie 

Pre dokonalé oholenie ako s novým strojčekom je potrebné hlavice pravidelne čistiť a vymieňať. Náhradné hlavice možno jednoducho recyklovať, stačí vhodiť do kovového odpadu.


Doplňujúce informácie

Značka:Bulldog
Zaradenie:kozmetika
Obsah balenia:4 ks náhradných hlavíc na holenie
Vhodné pre:dospelých
Certifikáty:Cruelty-Free International
Materiál balenia:100% recyklovateľný obal s uzáverom
Originálny názov:Bulldog Original Steel Blades

Bulldog

Značka Bulldog vznikla v roku 2005. Jej zakladateľ, Simon Duffy, sa rozhodol zaplniť dieru na vegánskom trhu s produktmi zameranými na starostlivosť o pleť pre mužov.

Všetky výrobky sú vegánskeho pôvodu, bez kompromisov v zložení, cenovo dostupné aj bežným mužom pre každodenné použitie.

V roku 2016 prešiel podnik pod koncern Edgewell, ktorý zastrešuje značky ako Wilkinson, Carefree, o.b. a ďalšie. Všetky výrobky tejto značky sú čisto vegánske, neobsahujú žiadne mikročastice či syntetické vône a umelé farbivá. Navyše sú certifikované Cruelty Free International (HCS), čo znamená, že neboli testované na zvieratách.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú