Frosch Ekologický balzam na umývanie riadu - Citrón, 750 ml

Frosch Ekologický balzam na umývanie riadu - Citrón, 750 ml

Ekologický balzam na umývanie riadu s výťažkom z citrónovej kôry a so šetrným zložením k pokožke a životnému prostrediu.
Dostupnosť: Zostáva 3 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:21. 7. 2026
Kód produktu: 164de037
2,48 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje čisto prírodné rastlinné zložky.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Ekologický balzam na umývanie riadu - Citrón, 750 ml

O tom, aké je dôležité brať ohľad na zloženie produktov, ktoré v každodennom živote používame, vie dnes už snáď každý. Ako aj z hľadiska na naše vlastné zdravie, tak aj pre zdravie životného prostredia. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám. Jedným z krokov, ktoré môžete urobiť aj vy, je výber tej správnej drogérie do domácnosti.Nemecká značka Frosch s dlhoročným fungovaním na trhu, ocenená viacerými certifikátmi, ponúka overenú ekologickú drogériu, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou.

Naše rukydenno denne vystavené rôznym vonkajším vplyvom, ktoré môžu narúšaťprirodzenú rovnováhu ochranného filtra pokožky. Jedným z nich, je aj ručné umývanie riadu. Viaceré bežné gély a prostriedky na umývanie riadu, svojim obsahom nie sú šetrné k pokožke a ani k životnému prostrediu. 

Frosch Prostriedok na umývanie riadu vo forme balzamu, je vynikajúcou a účinnou náhradou, so zložením bez zbytočne škodlivých chemických zložiek a toxínov. 

Aktívne zložky na rastlinnej báze a výťažok z citrónovej kôry, si hravo poradia s mastnotou, zvyškami jedál a zanechajú váš riad lesklý, bez jedinej známky nečistoty. Navyše po ňom zostáva príjemná, svieža vôňa.

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Ekologického balzamu na umývanie riadu, sa v prírode ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov. 

Prečo používať produkty značky Frosch ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • sú 100% vegan, bez ropných derivátov
  • spoľahlivo nahradia ktorékoľvek konvenčné čistiace prostriedky a zanechajú váš domov dokonale čistý, bez prítomnosti dráždivých a škodlivých chemických prísad
  • odvďačí sa vám vaše zdravie a aj životné prostredie

Použitie

Pre ekologické umývanie riadu, zrieďte 4 ml balzamu na 5 litrov vody.

Zloženie

aqua (voda), sodium laureth sulfate (laurylsulfát), cocamidopropyl betaine (kokoamidopropyl betain), sodium benzoate (benzoan sodný), PEG-4 rapeseedamide (PEG-4 repkový amid), sodium chloride (chlorid sodný), lactic acid (kyselina mliečna), dipropylene glycol (dipropylénglykol), trisodium ethylenediamine (chelačné činidlo), coconut fatty acid (kokosová kyselina), parfum, glycerin, styrene/acrylates copolymer (styrénakrylátový kopolymér), sodium hydroxide (hydroxid sodný), citrus medica limonum flower/leaf/stem extract (výťažok z citrónovníka obecného), trideceth-7 (povrchovo aktívna látka), colorant (farbivo)

Obsah balenia

  • 750 ml Ekologického balzamu na umývanie riadu - Citrón

Upozornenie 

Po otvorení spotrebujte do 48 mesiacov od dátumu výroby. Po použití prosím obal zrecyklujte. 

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Umývanie riadu ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:750 ml Ekologického balzamu na umývanie riadu - Citrón
Vhodné pre:-
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch Balzám pro mytí nádobí Citron (EKO, 750ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú