Frosch Baby - Ekologický prostriedok na čistenie detských potrieb, cumlíkov a fľaštičiek, 500 ml

Frosch Baby - Ekologický prostriedok na čistenie detských potrieb, cumlíkov a fľaštičiek, 500 ml

Špeciálny prostriedok na čistenie detských potrieb - dudlíkov, fľaštičiek, hryzátok, hračiek a ďalších predmetov aj povrchov, s ktorými dieťatko denne prichádza do kontaktu.
Dostupnosť: Skladom viac ako 5 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:11. 7. 2027
Kód produktu: 164de008
3,88 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt je vhodný  pre deti od narodenia.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Baby - Ekologický prostriedok na čistenie detských potrieb, cumlíkov a fľaštičiek, 500 ml

O tom, aké je dôležité brať ohľad na zloženie produktov, ktoré v každodennom živote používame, vie dnes už snáď každý. Tak ako pre ľudské zdravie, tak aj pre zdravie životného prostredia. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a jedným z krokov, ktorý môžete urobiť aj vy, je výber tej správnej drogérie do domácnosti.Nemecká značka Frosch s dlhoročným fungovaním na trhu, ocenená viacerými certifikátmi, ponúka naozaj širokú škálu overenej ekologickej drogérie, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou.

Pokožka bábätiek je 5-krát jemnejšia ako pokožka dospelých. Jej ochranný filter značne slabší a preto je veľmi dôležité dbať na to, s akými prípravkami prídu do kontaktu. Rovnako ako je dôležitý výber tej správnej aviváže na pranie ich bielizne a plienok, je dôležitý aj výber zvláštneho čistiaceho prostriedku na čistenie detských potrieb - cumlíkov, fľaštičiek, hryzátok a iného detského vybavenia. 

Frosch vyvinul bezpečný, ekologický, hypoalergénny prostriedok na detské potreby, založený na prírodnej báze, s neutrálnym pH 5,5 a bez nebezpečných, dráždivých toxínov, farbív a parfumácií. 

Frosch Baby - Ekologický prostriedok na detské potreby, účinne odstráni zaschnuté zvyšky detských pokrmov a mlieka. Je vhodný na každodenné ošetrenie hračiek, dudlíkov, hryzátok a rôznych predmetov a povrchov, s ktorými dieťatko prichádza do denného styku. 

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Baby - Ekologického prostriedku na detské potreby, sa v prírode ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov. 

Udržateľnosť v domácnosti nebola nikdy tak jednoduchá a to aj vďaka drogérií Frosch.

Prečo si vybrať produkty značky Frosch ako aj Frosch Baby - Ekologický prostriedok na detské potreby ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • čistiaci prostriedok Frosch Baby neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky, ponúka tak bezpečnú a účinnú starostlivosť o potreby dojčiat a detičiek
  • je 100% vegan, bez ropných derivátov a mikroplastov

Použitie

4 ml prostriedku (cca jedno stlačenie nádoby) zrieďte v 5 litroch vody. Pri silnom znečistení aplikujte prostriedok priamo, bez riedenia.

Zloženie

aqua (voda), sodium laureth sulfate (laurylsulfát sodný), sodium chloride (chlorid sodný), coco-glucoside (kokoglukozid), sodium benzoate (benzoan sodný), cocamidopropyl betaine (kokoamidopropyl betaín), sunflower oil (slnečnicový olej), methylglucamide, propylene glycol (propylénglykol), lactic acid (kyselina mliečna), panthenol, PEG-4 rapeseedamide (PEG-4 repkový amid), glycerin, amylase (amyláza)

Obsah balenia

  • 500 ml Ekologického čistiaceho prostriedku detských potrieb 

Upozornenie 

Spotrebujte do 48 mesiacov od dátumu výroby.

Po použití prosím obal zrecyklujte. 

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Matka a dieťa ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:500 ml Ekologického čistiaceho prostriedku pre deti
Vhodné pre:dojčatá
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch Baby Mycí prostředek na dětské potřeby (EKO, 500ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú