Darček:
Pri objednávke nad 45 € si môžete zvoliť textilné rúško zadarmo.
Vyberte si svoj e-shop: čeština Česká republika slovenčina Slovensko

B12 - Tekutý vitamín B12 (Cyanocobalamin), vegan, kvapky 100 ml

B12 vitamín v tekutej podobe, vegan kvalita, bez pridaných látok - iba vitamín B12 (Cyanocobalamin) a voda. Odporúčame ako balenie pre celú rodinu - je to Megadávka vitamínu B12. Vhodný aj pre deti.

Hodnotenie:Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Přidejte hodnoceni zde.
Dostupnosť: Skladom > 5 ks
Výrobca:Metabolics
Min. trvanlivost:31. 8. 2021
25,10 €
Počet kusov:

Vitamín B12 v čistej podobe - bez pridaných látok.

100 ml (1351 kvapiek v balení), vegan.

Doplnok stravy. Vyrobené vo Veľkej Británii.

Esenciálny vitamín B, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej aktivity, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej funkcii imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek.

Dávkovanie: Užívajte 1 kvapku do vody denne, s jedlom. Dávkovanie u detí prosím konzultujte s lekárom.

Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v chladničke, mimo dosahu detí. Prosíme, po použití obal recyklujte.

1 kvapka obsahuje 98 µg vitamínu B12, teda 3920% referenčnej výživovej hodnoty. Pre dosiahnutie dávky 490 µg je teda potrebné užiť 6 kvapiek. V tomto prípade je v fľaštičke cca. 270 dávok vitamínu. Vzhľadom k obmedzenej dobe trvanlivosti teda odporúčame, aby tento vitamín konzumovala celá rodina tak, aby sa celý využil a nedochádzalo k stratám.

Varovanie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa pred užitím s lekárom.

Výrobca: Metabolics Ltd, 5 Eastcott Common, Eastcott, Devizes, Wilts, SN10 4PL, UK

Balenie: Vitamín v sklenenej fľaštičke

-----------------

Dávkování dle našich znalostí:

6 měsíců - 1 rok: 1 kapka denně

1 rok - 6 roky: 2 kapky denně

6 a více let: 3 kapky denně

Jedná se o univerzální návod, nelze vždy určit tu nejsprávnější dávku pro vás a vaše dítě, je dobré kontrolovat občasným krevním rozborem.

-------------------

Osobní zkušenost s trvanlivostí vitamínu:

Údaj 3 měsíce je výrobcem daný, po třech měsících výrobce už nemůže garantovat, že v kapce bude přesně takové množství B12, které deklaruje na etiketě. Nám doma vydržela jedna lahvička skoro rok. Když se k ní budete chovat "hezky", tak je to v pohodě. Je nutné ji mít v ledničce a kapat nejdříve na lžičku a teprve pak do úst. Kapátko se nesmí znečistit. Máme od ředitelky metabolics potvrzeno, že B12 je stabilní, pokud není vystavena světlu anebo kyselému prostředí, proto není problém ji brát třeba ten rok (sami to doma tak máme). Akorát je dobré třeba několika měsících přidat kapku k dávce, aby se vyrovnal rozpad.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Přidejte hodnoceni zde.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú