Frosch Hypoalergénná ekologická aviváž - Kvet bavlny, 750 ml

Frosch Hypoalergénná ekologická aviváž - Kvet bavlny, 750 ml

Jemná hypoalergénna aviváž, s prírodnou receptúrou bez dráždivých konzervantov, parfumácií a toxínov.
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
Výrobca:Frosch
Kód produktu: 164de011
Produkt je aktuálne nedostupný a nie je možné ho zakúpiť.
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Hypoalergénná ekologická aviváž - Kvet bavlny, 750 ml

O tom, aké je v dnešných dňoch dôležité brať ohľad na zloženie produktov, ktoré v každodennom živote používame, vie už snáď každý. Ako aj z hľadiska na naše vlastné zdravie, tak aj pre zdravie životného prostredia. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám. Jedným z krokov, ktoré môžete urobiť aj vy, je výber tej správnej drogérie do domácnosti.Nemecká značka Frosch s dlhoročným fungovaním na trhu, ocenená viacerými certifikátmi, ponúka overenú ekologickú drogériu, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou.

Ak patríte do skupiny ľudí trpiacich alergiami alebo citlivou pokožkou a musíte si dávať obzvlášť pozor pri výbere toho správneho pracieho prostriedku, odporučujeme vám vyskúšať Hypoalergénnu ekologickú aviváž Kvet bavlny, od značky Frosch. 

Má naozaj jemné rastlinné zloženie, obohatené o výťažok z kvetov bavlny, bez dráždivých farbív, konzervantov a chemických zložiek. Aviváž pre alergikov Kvet bavlny má nevtieravú vôňu a je vhodná na pranie farebnej a bielej bielizne.

Znášanlivosť s citlivou pokožkou bola preukázaná dermatologickými testami.

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Aviváže pre alergikov Kvet bavlny, sa v prírode ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov. 

Prečo si vybrať Hypoalergénnu ekologickú aviváž Frosch ako aj ďalšie ich produkty ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • sú 100% vegan, bez ropných derivátov
  • odvďačí sa vám vaše zdravie a aj životné prostredie

Použitie

Aviváž nikdy neaplikujte priamo na bielizeň, ale do príslušného dávkovača práčky. 

Dávkujte 36 ml aviváže na čistú bavlnu a froté, 24 ml aviváže na čistú vlnu a zmiešané textílie, 18 ml na syntetické látky a ručné pranie. 

Zloženie

aqua (voda), dihydrogenated palmoylethyl (dihydrogenovaný palmoyethyl), hydroxyethylmonium methosulfate (hydroxyethylmonium metosulfát), dipalmoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate isopropyl alcohol, parfum, lactic acid (kyselina mliečna), propylene glycol (propylénglykol), calcium chloride (chlorid vápenatý), PEG-40 hydrogenated castor oil (hydrogenovaný ricínový olej), 1,2-hexanediol (rozpúšťadlo), caprylyl glycol (kaprylový glykol), gossypium oil (olej z bavlníkových semien)

Obsah balenia

  • 750 ml Ekologickej aviváže pre alergikov v recyklovateľnej PET nádobe s uzáverom

Upozornenie 

Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby. Po použití prosím obal zrecyklujte.



 

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Pracie prostriedky pre alergikov ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:750 ml Ekologickej aviváže pre alergikov
Vhodné pre:dospelých, ľudí s citlivou pokožkou a alergikov
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch Aviváž Květ bavlny (EKO Hypoalergenní, 750ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú