Frosch Ekologické leštidlo do umývačky riadu s BIO alkoholom, 750 ml

Frosch Ekologické leštidlo do umývačky riadu s BIO alkoholom, 750 ml

Ekologické leštidlo do umývačky riadu, s účinným prírodným zložením, s obsahom BIO alkoholu.
Dostupnosť: Zostáva 5 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:28. 6. 2027
Kód produktu: 164de024

Darček pri nákupe nad 70 € Incognito prírodný repelent v spreji – mini zadarmo

Incognito prírodný repelent v spreji - mini, 50 ml
Incognito prírodný repelent v spreji - mini, 50 ml
Skladom viac ako 5 ks
3,32 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Ekologické leštidlo do umývačky riadu s BIO alkoholom, 750 ml

Väčšina čistiacich prostriedkov a drogérie, ktoré v domácnosti pravidelne používame, obsahuje agresívne čistiace zložky a rôzne iné, zdraviu i prírode škodlivé látky. Iste ste si neraz všimli začervenaných vysušených rúk, či boľavej hlavy alebo pálivého pocitu v nose, po použití niektorého z týchto konvenčných prípravkov počas upratovania. Následky si dlhodobo odnáša nielen vaše zdravie, ale aj životné prostredie, kam sa splachovaním a oplachovaním tieto toxíny pravideľne dostávajú. Našťastie, dnes už existuje mnoho ekologických, šetrných, no rovnako efektívnych alternatív, ktoré sú bezpečné pre ľudské zdravie aj pre prírodu. Jednou z nich je aj drogéria od nemeckej značky Frosch, s dlhoročnou tradíciou na trhu. Vyrábajú overenú, kvalitnú a ekologickú drogériu do domácnosti, ocenenú viacerími certifikátmi, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a výberom tej správnej drogérie, môžete k zmene prispieť aj vy.

Ekologické leštidlo do myčky od značky Frosch, má inovatívne prírodné zloženie s obsahom BIO alkoholu.Účinne eliminuje nečistoty, zvyšky jedla a stará sa o dlhodobú čistotu vašej umývačky riadu. Riad po ňom zostáva žiarivo lesklý a vďaka svojmu prírodnému zloženiu, urýchľuje schnutie a nezanecháva po sebe šmuhy a stopy po zaschnutých kvapkách vody.

Dôkladná čistota v každom kúte vašej domácnosti, za pomoci prírodnej sily, je možná aj vďaka jednoduchosti a spoľahlivosti značky Frosch.

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Ekologického leštidla do myčky s BIO alkoholom, neobsahuje mikroplasty, je vhodný pre vegánov a v prírode sa ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov.

Prečo používať produkty značky Frosch ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • sú 100% vegan, bez ropných derivátov
  • spoľahlivo nahradia ktorékoľvek konvenčné čistiace prostriedky a zanechajú váš domov dokonale čistý, bez prítomnosti dráždivých a škodlivých chemických prísad
  • odvďačí sa vám vaše zdravie a aj životné prostredie
  • ekologické leštidlo do umývačky riadu s bio alkoholom, sa postará o dlhodobú čistotu vašej umývačky a zanechá váš riad žiarivo lesklý a čistý, len za pomoci sily prírodných aktívnych látok  

Použitie

Odšróbujte uzáver a nalejte leštidlo do zásobníka na umývačke riadu, jemu určeného. Riaďte sa pokynmi návodu od výrobcu vašej umývačky riadu.

Zloženie

Aqua (voda), alcohol (alkohol), citric acid (kyselina citrónová), sodium octyl sulphate (povrchovo aktívna látka), coco-glucoside (kokoglukozid), monosodium citrate (dihydrogéncitrát sodný)

Obsah balenia

  • 750 ml ekologického leštidla do umývačky riadu s bio alkoholom

Upozornenie

Spotrebujte do 48 mesiacov od dátumu výroby.

Po použití prosím obal zrecyklujte.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Umývanie riadu ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch.


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:750 ml ekologického leštidla do umývačky riadu s bio alkohlom
Vhodné pre:
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch EKO Leštidlo do myčky (750 ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú