Frosch Ekologický prostriedok na ručné umývanie riadu - Malina, gél 500 ml

Frosch Ekologický prostriedok na ručné umývanie riadu - Malina, gél 500 ml

Svieži malinový gél na ručné umývanie riadu, so šetrným zložením k pokožke a prírode.
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
Výrobca:Frosch
Kód produktu: 164de026
Produkt už nie je v predaji.
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Ekologický prostriedok na ručné umývanie riadu - Malina, gél 500 ml

O tom, aké je dôležité brať ohľad na zloženie produktov, ktoré v každodennom živote používame, dnes vie už snáď každý. Ako aj z hľadiska na naše vlastné zdravie, tak aj pre zdravie životného prostredia. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a jedným z krokov, ktorý môžete urobiť aj vy, je výber tej správnej drogérie do domácnosti.Nemecká značka Frosch s dlhoročnou tradíciou na trhu, ocenená viacerými certifikátmi, ponúka overenú ekologickú drogériu, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou.

 

Vegánsky, ekologický a šetrný - Frosch gélový prostriedok na ručné umývanie riadu, prevonia vašu kuchyňu sladkými malinami a zanechá váš riad žiarivo lesklý a čistý.

Prírodná receptúra prostriedku na riad Frosch, s neutrálnym pH 5,5, efektívne rozpúšťa mastnotu a rôzne nečistoty, no zároveň je jemný k pokožke rúk a chráni ju pred vysúšaním.

Znášanlivosť malinového gélového prostriedku Frosch na riad, bola potvrdená a overená špeciálnymi dermatologickými testami.

 

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Ekologického prostriedku na ručné umývanie riadu, neobsahuje mikroplasty, má vegánske zloženie a v prírode ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov.

Prečo si vybrať produkt Frosch Ekologický gélový prostriedok na ručné umývanie riadu?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • je 100% vegan, bez ropných derivátov
  • spoľahlivo odstráni mastnotu a nečistoty z vášho riadu aj bez prítomnosti bežne používaných silných chemických látok
  • chráni pokožku pred vysúšaním

Použitie

Pri jemne znečistenom riade zrieďte 2 ml gélu na 5 litrov vody. Pri silnom znečistení, dávkujte 3 ml gélu na 5 litrov vody.

Zloženie

aqua (voda), sodium laureth sulfate (laurylsulfát sodný), cocamidopropyl betaine (kokoamidopropyl betaín), sodium benzoate (benzoan sodný), PEG-4 rapeseedamide (PEG-4 repkový amid), sodium ethylhexyl sulfate (povrchovo aktívna látka), coco-glucoside (kokoglukozid), lactic acid (kyselina mliečna), dipropylene glycol (dipropylénglykol), tetrasodium glutamate diacetate (diacetát glutamátu tetrasodného), trisodium ethylenediamine disuccinate (prírodné chelatačné činidlo), parfum, CI 14720  / CI 45100 (farbivá)

Obsah balenia

  • 500 ml ekologického gélového prostriedku na ručné umývanie riadu - malina

Upozornenie

Spotrebujte do 48 mesiacov od dátumu výroby.

Po použití prosím obal zrecyklujte.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Prostriedky na umývanie riadu ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch.


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:500 ml ekologického prostriedku na ručné umývanie riadu - malina
Vhodné pre:
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí Malina (500 ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú