NATURTREU - zostať verní prírode vo všetkom, čo robíme

NATURTREU -  zostať verní prírode vo všetkom, čo robíme

Prírodný, rastlinný, udržateľný a bez nežiaducich prísad? To je NATURTREU!

V prírode je množstvo rastlinných zložiek s úžasnými účinkami. Spoločnosť NATURTREU sa špecializuje sa na kombinovanie rastlinných látok v produktoch tak, aby plnili špecifické potreby zdravia a pohodybez potreby pridávanie nežiaducich prísad a plnív!

Každý z produktov značky NATURTREU je navrhnutý podľa najnovších vedeckých noriem a implementovaný z najlepších možných surovín. To znamená, že NATURTREU neustále koordinuje, kontroluje a zlepšuje zložky a dávkovanie.


O značke NATURTREU

Nemecká rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou vegánskych výživových doplnkov z prírodných zdrojov. Na základe vedeckých poznatkov, NATURTREU kombinuje rôzne prírodné zložky vo svojich produktoch tak, aby boli čo najviac účinné a cielene pomáhali a podporovali špecifické potreby zdravia a pohody.


Zakladatelia NATURTREU

Ako odborník na fitness a výskum Alexander Jansen zabezpečuje, že všetky produkty NATURTREU sú navrhnuté podľa najnovších vedeckých poznatkov. Za týmto účelom prechádza vývoj všetkými relevantnými štúdiami a Alexander diskutuje o nich s uznávanými odborníkmi.„Produkty musia byť vždy také dokonalé,

aby som ich mohol s čistým svedomím odporučiť svojej rodine a priateľom.

Len to najlepšie je dosť dobré. Do našich doplnkov stravy sa tak dostanú len tie zložky, ktoré majú preukázaný účinok.“

Alexander Jansen - vývoj produktovAlexander Adling zabezpečuje, aby sa vízia NATURTREU stala realitou. K tomu pracuje na plánovaní, vytvára štruktúry a neustále otvára nové možnosti, ako sa rozvíjať ako ako spoločnosť.

„Využívame príležitosť naplniť meno NATURTREU hodnotami,

ktoré sme ako zákazníci vždy chceli.

Od empatickej komunikácie, kvalitných produktov,

nekompromisnej spokojnosti zákazníkov až po naplnenú tímovú prácu.“

Alexander Adling - firemný rozvoj


Klimaticky neutrálna spoločnosť

Pre NATURTREU je veľmi dôležité, aby nielen produkty podliehali prísnym ekologickým kritériám, ale aj samotná spoločnosť NATURTREU ako celok. Za týmto účelom urobila spoločnosť prvý krok a nechala sa certifikovať ako klimaticky neutrálna spoločnosť Nemeckým inštitútom pre štandardy kvality a testovania s pečaťou DIQP (Deutsches Institut für Qualitätsstandards und – prüfung). S najprísnejšími špecifikáciami, najmä v oblasti emisií CO₂, táto pečať zaručuje, že NATURTREU robí česť svojmu menu a že je klimaticky neutrálnou spoločnosťou.

NATURTREU finančne podporuje projekt obnovy lesov „Kikonda Forest“ v Ugande. Tento projekt je medzinárodne hodnotený zlatým štandardom LUF a prináša obrovskú environmentálnu a sociálnu hodnotu. Vytvára tisíce hektárov prirodzeného priestoru pre rastliny a zvieratá, no vytvára aj stovky nových pracovných miest a dôležitú podporu pre miestne školy.


Produktové portfólio NATURTREU

Produktové portfólio NATURTREU je výnimočné práve tým, že sa špecializuje na kombinovanie rastlinných látok v produktoch tak, aby plnili špecifické potreby zdravia a pohody. Produktové portfólio by sme mohli rozdeliť do oblastí:


Z ponuky NATURTREU vyberáme: