Organika – produkty, ktoré vám pomôžu žiť zdravšie

Organika – produkty, ktoré vám pomôžu žiť zdravšie

Organika bola založená v roku 1990 v krásnej Britskej Kolumbii (Kanada). Je to rodinná firma dvoch generácií odhodlaná presadzovať jedinečnú víziu – pomáhať ľuďom milovať zdravší život.

Začiatky boli minimalistické v podobe skromnej ponuky doplnkov predávaných z dodávky zakladateľa. Ponuka sa postupne rozrástla na obchod s viac ako 200 prírodnými produktmi. Spoločnosť Organika si dala prísľub inovovať a vytvárať vysoko kvalitné produkty, ktoré pomôžu ľuďom žiť zdravšie.


Misia spoločnosti Organika

Pomôcť ľuďom žiť zdravšie. Organika je spoločnosť zameraná na ľudí. Vášeň pre wellness vedie spoločnosť k vytváraniu kvalitných a dôveryhodných produktov. Cieľom spoločnosti je stretnúť sa so zákazníkmi tam, kde sú na svojej ceste za zdravím. V spoločnosti veria, že každý môže milovať každodenný život sprevádzaný dobrým zdravím. 


Ako sa vyrábajú produkty Organika?

Spoločnosť sa zameriava na hľadanie nových ciest k lepšiemu zdraviu. Spája znalosti a inovácie, aby premenila výživu podporovanú výskumom na vysokokvalitné wellness produkty pre potreby každého. 


Precízne získavanie zdrojov

Spoločnosť využíva dlhodobé vzťahy s kľúčovými globálnymi dodávateľmi, aby zaistila kvalitu a konzistentnosť v celom sortimente produktov. Zložky v produktoch Organika nie sú GMO, sú vysokoúčinné, testované treťou stranou a pokiaľ je to možné, sú organické. Neobsahujú umelé prísady ani plnivá.


Najvyššie štandardy kvality 

Produkty sú vyrobené a balené vo vlastnom závode v Richmonde v Britskej Kolumbii. Pred predajom sú kontrolované, schválené a licencované spoločnosťou Health Canada, aby bola zaistená ich bezpečnosť, účinnosť a kvalita.

Pravidelné kontroly kvality treťou stranou zaručujú, že sa môžete spoľahnúť na dodržiavanie najprísnejších noriem kvality stanovených Health Canada a Canadian Food Inspection Agency. Spoločnosť Organika poskytuje kvalitu a bezpečnosť – nad rámec toho, čo vyžadujú priemyselné normy. Výsledky snaženia sú jasné: inovatívne prírodné doplnky, ktorým môžete dôverovať.


Ohľaduplnosť

Pre zníženie uhlíkovej stopy mení spoločnosť Organika doterajšie obaly na obaly z recyklovaného materiálu (PCR) a do roku 2025 je cieľom spoločnosti, aby 100 % obalov prešlo na plasty PCR. To znamená menej plastov v našich oceánoch, nižšiu uhlíkovú stopu a šetrenie našich prírodných zdrojov.


Z ponuky Organika vyberáme

Organika Benedikt lekársky + Senovka grécka, 60 + 60 kapsúl

Organika Benedikt lekársky + Senovka grécka, 60 + 60 kapsúl

Benedikt lekársky môže slúžiť ako podpora tvorby mlieka v období dojčenia, ako podpora trávenia (tráviace tonikum), zvyšuje chuť do jedla, prispieva k normálnej funkcii črevného traktu, upokojuje dráždenie v krku a pomáha uľahčovať dýchanie.

Senovka grécka pomáha ženám zotaviť sa po pôrode a slúži aj ako podpora pri dojčení, tvorbe mlieka a taktiež harmonizuje menštruačný cyklus. Pôsobí ako fyzické a mentálne tonikum, ako podpora metabolizmu a pre udržanie zdravého pH žalúdka. Vhodná je aj pre posilnenie imunity, dobrý metabolizmus a ako podpora trávenia.

 

Organika TrioHerb - podpora tvorby mlieka, laktácie a dojčenia, 60 kapsúl

Organika TrioHerb - podpora tvorby mlieka, laktácie a dojčenia, 60 kapsúl

Špecializovaný produkt TrioHerb je samostatným komplexným doplnkom pre podporu tvorby materského mlieka v období dojčenia. Bol vyvinutý za využitia najnovších vedeckých poznatkov ako kombinácia troch účinných zložiek (senovka grécka, benedikt lekársky a moringa oleifera). Jedno balenie TrioHerb je ekvivalentné 2 baleniam Senovky gréckej, 2 baleniam Benediktu lekárskeho a 1 baleniu Moringy oleifery.

 

Organika INOSITOL (Myo-Inositol) 500 mg, 90 kapsúl

Organika INOSITOL (Myo-Inositol) 500 mg, 90 kapsúl

Prírodný 100 % rastlinný produkt najvyššej kvality vyrobený v Kanade. Inozitol je pre telo nevyhnutný. Vhodný na psychické zdravie, reprodukčné funkcie, na normálnu činnosť srdca a pečene. Vhodný najmä pre vegánov, vegetariánov, ženy s problémovou ovuláciou, ľudí s inzulínovou rezistenciou, pre normálnu funkciu srdca, pečene a normálnu činnosť reprodukčných orgánov, či pre mentálne zdravie. 

 

Organika Kids Tekutý zinok s vitamínom C pre deti, 100 ml

Organika Kids Tekutý zinok s vitamínom C pre deti, 100 ml

Vegánsky výživový doplnok s obsahom zinku a vitamínu C na podporu imunity vášho dieťaťa s citrusovou príchuťou, ktorú si zamiluje. Odporúčaný pre deti vo veku 1-13 rokov. Zinok je dôležitý pre správnu funkciu imunity. Zinok možno nájsť v potravinových zdrojoch, ako je mäso a mäkkýše, strukoviny a celozrnné výrobky – avšak z rastlinných zdrojov sa vstrebáva menej efektívne. Preto je vhodné ho pravidelne dopĺňať formou výživových doplnkov. Vitamín C je z dobrého dôvodu známym posilňovačom imunitného zdravia: je to vynikajúci antioxidant, ktorý pomáha chrániť telo pred škodlivými účinkami voľných radikálov a tiež podporuje tvorbu bielych krviniek, čo je kľúčová súčasť obrany tela pred infekciou.

 

Organika Vegan collagen booster (rastlinný), prášok 150 g

Organika Vegan collagen booster (rastlinný), prášok 150 g

Rozžiarte sa! Vegan collagen booster je prírodný kolagén bez zbytočných aditív pre vašu pleť a kĺby. Unikátna synergicky pôsobiaca zmes 7 rastlinných zložiek na podporu prirodzenej tvorby kolagénu. Skutočná podpora krásy zvnútra. Atraktívna forma kolagénu v prášku, bohatá na antioxidanty pre prípravu kolagénového drinku s ľahkou citrusovou príchuťou. Vhodné pre vegánov i diabetikov.


Odporúčame tiež vyskúšať