Výživové doplnky Veganicity – 100 % vegánske, etické k zvieratám, certifikované a šetrné k planéte

Výživové doplnky Veganicity – 100 % vegánske, etické k zvieratám, certifikované a šetrné k planéte

Hľadáte 100 % vegánske, 100 % etické voči zvieratám, 100 % Vegan Society certifikované výživové doplnky v 99 % recyklovaných nádobách šetrných k planéte? Už nemusíte ďalej hľadať, pretože Veganicity má presne to, čo potrebujete.

Veganicity je rad kvalitných, vysokoúčinných, hodnotných vitamínov, minerálov, rastlinných doplnkov a iných živín pre vegánov. Každý produkt je navrhnutý tak, aby poskytol ideálne riešenie konkrétnych zdravotných potrieb, a zároveň bol láskavý k svetu okolo nás.

Samozrejme tým, že produkty Veganicity sú 100 % vegánske, sú vhodné aj pre vegetariánov, celiatikov, diabetikov a všetkých tých, ktorí sa chcú vo svojich výživových doplnkoch vyhnúť zbytočným prísadám.


O značke Veganicity

Veganicity nie je len ďalšia značka výživových doplnkov, ich cieľom je poskytnúť svojim zákazníkom kvalitné produkty a vynikajúce služby, ktoré sú na špičkovej úrovni, pri zachovaní vysokých etických štandardov. HODNOTA, KVALITA, SLUŽBA a REŠPEKT majú u Veganicity osobitné miesto, a to aj bez ohľadu na to, že svoje produkty šíria do sveta prostredníctvom internetu.

Materská spoločnosť Health + Plus Ltd, ktorá bola založená pred mnohými rokmi, bola postavená na princípe poskytnúť ľuďom zo všetkých oblastí života a zo všetkých zdravotných skupín príležitosť urobiť pozitívnu voľbu na zlepšenie vlastného zdravia, zdravia svojich rodín a priateľov. Toto je princíp, ktorý vo Veganicity víťazí aj dnes, akurát ho rozšírili aj o prevzatie zodpovednosti za zdravie životného prostredia okolo nás.


Kvalita produktov

Všetky produkty Veganicity sa vyrábajú pod prísnym dohľadom a kontrolou, aby sa monitorovala kvalita ingrediencií vstupujúcich už na začiatku procesu. Takže hotový produkt, ktorý vyjde na druhom konci, je taký dobrý, ako len môže byť, a zároveň je 100 % etický voči zvieratám.


Hodnota

Všetky produkty Veganicity ponúkajú fantastickú hodnotu za bezkonkurenčné ceny. Môžete sa presvedčiť na vlastnej koži, že vo Veganicity si dajú záležať, aby svojim zákazníkov poskytovali formulácie s vysokou účinnosťou, využívajúce vysokokvalitné ingrediencie, a to za ceny, ktoré zahanbia aj ostatných dodávateľov. 


Neustála snaha o inovácie

Snahou Veganicity je pokryť takmer všetko, každú zdravotnú oblasť, na ktorú si len pomyslíte, ale vždy sa dá nájsť niečo, čo sa dá zmeniť či zlepšiť. Preto dávajú priestor aj novým podnetom a nápadom, ktorými môžu prinášať nové a potrebné produkty, alebo vylepšovať už existujúci sortiment. 


100 % registrovaná vegánska firma

Každý produkt Veganicity hrdo nesie označenie svetoznámej Vegan Society, pretože každý produkt Veganicity bol zaregistrovaný na certifikáciu ešte predtým, než bol uvedený do predaja.

Pre každú zložku, ktorú Veganicity používa vo svojich výrobkoch, musí pre Vegan Society potvrdiť, že:

„Výroba a vývoj zložky obsiahnutej v produkte navrhnutom na registráciu u Vegan Society nezahŕňa použitie žiadneho živočíšneho produktu, vedľajšieho produktu alebo derivátu a nezahŕňa ani testovanie akéhokoľvek druhu (vrátane testovania účinnosti, toxicity, na kozmetické účely atď.) na zvieratách vykonávané z iniciatívy spoločnosti alebo v jej mene alebo stranami, nad ktorými má firma účinnú kontrolu."

To znamená, že zakaždým, keď si kúpite produkt Veganicity, môžete si byť istý, že vaše peniaze míňate na produkty, ktoré sú 100 % etické a 100 % v súlade s vaším životným štýlom.


Starostlivosť o životné prostredie

Vo Veganicity si uvedomujú, že ich práca môže mať priamy alebo nepriamy vplyv na miestne, regionálne a globálne prostredie. Zaviazali sa preto znižovať akúkoľvek škodu, ktorú ich aktivity môžu spôsobiť na životnom prostredí, a chceli by podporovať chápanie udržateľnosti v jej najširšom kontexte.

Ich etickým a environmentálnym postojom je neustále interne kontrolovať výrobné procesy a postupy, pričom hľadajú nové spôsoby, ako môžu znížiť ich vplyv na životné prostredie, a tam, kde je to vhodné, spájať a spolupracovať s inými, podobne zmýšľajúcimi, organizáciami.


Firemná stratégia zameraná na:

  • Zníženie odpadu.
  • Úsporu energie a vody.
  • Environmentálny nákup surovín.
  • Radšej opraviť ako vyhodiť.
  • Ekologickú prepravu.
  • Recykláciu.

Cieľom firmy je túto stratégiu viac presadiť, a tým aj povzbudiť zamestnancov a zákazníkov, aby sa stali zodpovednými „zelenými” občanmi vo svojich každodenných životoch.


Ekologický obalový materiál

Od roku 2021 sa obaly na produkty Veganicity presúvajú z výroby z recyklovateľného PET (polyetyléntereftalát) na výrobu z viac ako 99 % spotrebiteľsky recyklovaného PET, ktorý je tiež recyklovateľný.

Obaly, ktoré používali vo Veganicity, boli vždy plne recyklovateľné, ale išlo o tzv. panenský PET, a tak sa rozhodli nájsť lepšie riešenie s menším dopadom na životné prostredie, a zároveň také, ktoré je dostupné v požadovaných množstvách. Po dlhom prieskume sa nakoniec rozhodli pre rPET šetrný k planéte, ktorý je vyrobený z viac ako 99 % z recyklovaných plastov (PCR), a predstavuje pre nich v súčasnosti najekologickejšiu cestu vpred.


Z ponuky Veganicity vyberáme

Veganicity vitamín B12 1000µg (Cyanocobalamin), 90 vegan tabliet

Veganicity vitamín B12 1000µg (Cyanocobalamin), 90 vegan tabliet

Vitamín B12 v malej tablete a vo forme kyanokobalamínu, ktorý sa v organizme rýchlo premieňa na aktívne formy. Vitamín B12 je dôležitý pre správne fungovanie nervového systému a krvotvorbu, pomáha udržiavať normálnu hladinu energie, psychické funkcie a imunitný systém. Jeho dopĺňanie je dôležité predovšetkým pre vegánov, vegetariánov a v tehotenstve. 

V 1 tablete nájdete až 1000 µg vitamínu B12, čo predstavuje až 40 000 % referenčnej výživovej hodnoty pre dospelú osobu. Tejto vysokej dávky sa netreba báť, skôr naopak, pretože vitamín B12 je všeobecne dobre tolerovaný a ani vo veľmi vysokých dávkach (1000 μg denne) nemá známe významné vedľajšie účinky. Vo všeobecnosti sa zvykne vitamínu B12 z výživových doplnkov vstrebať najmenej 1 %. Takéto vyššie dávky tak umožňujú jeho doplňovanie menej často ako na dennej báze, 1 – 2 krát za týždeň.

Veganicity Omega-3 DHA:EPA 500mg - olej z mikrorias, 60 vegan kapsúl

Veganicity Omega-3 DHA:EPA 500mg - olej z mikrorias, 60 vegan kapsúl

Vegánsky prípravok obsahujúci 500 mg oleja z rias, bez nutnosti použitia rýb a v kapsule bez želatíny. Vhodný je pre dospelých a deti už od 3 rokov. Užívajú sa 1 – 3 tablety denne s jedlom. DHA a EPA prispievajú k udržaniu normálnych funkcií mozgu, zraku, zdravia srdca, krvného tlaku, hladín triglyceridov, normálneho vývoja plodu a vývoja mozgu u dojčených detí. 1 tableta obsahuje preparát oleja z rias – 500 mg (Schizochytrium sp. Microalgae), ktorý poskytuje: DHA (kyselina dokozahexaénová) 125 mg, EPA (kyselina eikosapentaénová) 75 mg, Omega-3 celkovo – 275 mg.

Veganicity Iron - chelát železa 24mg, 90 vegan tabliet

Veganicity Iron - chelát železa 24mg, 90 vegan tabliet

Minerálny prípravok s 24 mg železa na 1 tabletu. Ide o ľahko absorbovateľnú formu, ktorá sa podobá tomu, ako sa železo objavuje v prírode. Chelatácia zaisťuje zlepšenie vstrebávania minerálu organizmom, čo je veľmi vhodné, keďže vstrebávanie železa môže byť narušené mnohými faktormi. Železa môžu mať najmä vegáni a vegetariáni nedostatok, a to prevažne ženy. Odporúča sa jeho dobrý denný príjem. Železo udržiava energiu, zabezpečuje normálnu funkciu imunity, kognitívnu funkciu, znižuje únavu a prispieva k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. 

Veganicity Vitamín C 1000mg so šípkami a bioflavonoidmi, 60 vegan tabliet

Veganicity Vitamín C 1000mg so šípkami a bioflavonoidmi, 60 vegan tabliet

Vysoko účinná zmes s obsahom 1000 mg vitamínu C s prídavkom šípok a citrusovými bioflavonoidmi pre ešte lepší účinok. Poskytuje dostatok vitamínu C na udržanie jeho správnej úrovne potrebnej pre množstvo procesov v tele. Pomáha udržiavať normálny imunitný systém, podporovať tvorbu kolagénu, udržiavať zdravie kože, chrupavky a nervového systému. Užívajú sa 1 – 2 tablety denne s jedlom.

Veganicity Acidophilus - vegan probiotiká pre zdravé trávenie a imunitu, 60 kapsúl

Veganicity Acidophilus - vegan probiotiká pre zdravé trávenie a imunitu, 60 kapsúl

Výživový doplnok s obsahom probiotík v množstve 40 miliónov baktérií Lactobacillus Acidophilus v kapsule bez želatíny. Tieto probiotiká sú užitočné ako podpora trávenia, pre zdravie čriev a posilnenie imunity. Taktiež sa môžu použiť aj ako podpora počas a po antibiotickej liečbe, pre zachovanie dostatočného množstva prospešných baktérií v črevách. Užívajú sa 1 – 4 kapsule denne spolu s jedlom.

Kelp 300mg - zdroj jódu

Kelp 300mg - zdroj jódu

Kelp je riasa vyskytujúca sa v studených vodách a je bohatá na jód. Tento vegánsky minerálny prípravok obsahuje 240 μg jódu práve z riasy kelp, ktorá je jeho prirodzeným zdrojom. Jód je minerál dôležitý pre správne fungovanie štítnej žľazy, je súčasťou tyroxínu, a môže tak pomôcť regulovať metabolizmus, pomáhať pri úprave hmotnosti a udržiavať zdravú pokožku. Užívajú sa 1 – 2 tablety prípravku denne s jedlom. Balenie obsahuje až 120 vegánskych tabliet za veľmi priaznivú cenu.


Odporúčame tiež vyskúšať