Vegetology – viac ako 25 rokov skúseností s výživovými doplnkami nielen pre vegetariánov a vegánov

Vegetology – viac ako 25 rokov skúseností s výživovými doplnkami nielen pre vegetariánov a vegánov

Prírodný svet obsahuje všetko, čo potrebujeme pre naše každodenné zdravie, no po desaťročiach výskumu je jasné, že naše telá potrebujú pomocnú ruku, aby čo najlepšie využili zdroje okolo nás. O to sa snaží práve výrobca doplnkov výživy Vegetology. Vegetology – to je tím vedcov, ktorí sa snažia o dokonalosť vo vegánskej a vegetariánskej suplementácii už 25 rokov.


O značke Vegetology

Vegetology je tím skúsených vedcov, ktorí využívajú pri výrobe najkvalitnejšie a najčistejšie suroviny a ingrediencie. Tím vedcov, ktorí sú priekopníkmi v rastlinných výrobných metódach a vytvárajú jedinečné výživové doplnky pre podporu zdravia, podporu ľudského organizmu kľúčovými živinami v rôznych etapách života.

Výroba výživových doplnkov je pre Vegetology vášňou vytvárať jedinečné výživové formulácie, ktoré podporujú zdravie ekologickým, etickým a udržateľným spôsobom. Vegetology nerobí kompromisy v kvalite ani čistote. Vegetology, to sú doplnky výživy vyrábané a distribuované najekologickejším, etickým a udržateľným spôsobom, pretože to, čo nám planéta dáva, sú odhodlaní vrátiť.


„Jedinečná kombinácia vitamínov a minerálov, ktoré nám pomáhajú fungovať na optimálnej úrovni, sa len zriedka nachádzajú v samotnom jedle, a dokonca ani vtedy nie sú vždy absorbované v množstvách, ktoré potrebujeme. Preto sme sa rozhodli nájsť udržateľné riešenie.“


Chris Smith a Mark Broughton, vedci a zakladatelia Vegetology


Balenie šetrné k planéte

Udržiavanie nízkej uhlíkovej stopy je prioritou spoločnosti Vegetology. Všetky obaly sú vyrábané v Spojenom kráľovstve z recyklovaného materiálu a sú buď 100% biologicky rozložiteľné, plne recyklovateľné, alebo oboje!

Eko-plastové balenia produktov Vegetology sú recyklovateľné a biologicky rozložiteľné, vyrobené z cukrovej trstiny a sú úplne uhlíkovo neutrálne. Obaly môžete smelo vytriediť do triedeného odpadu, no ak skončia v koši, nie je to koniec sveta. Materiál ekologických plastových obalov bol navrhnutý tak, aby bola urýchlená biologická odbúrateľnosť v biologicky aktívnom ekosystéme, ako je skládka alebo kompost. Ak obal nerecyklujete, premení sa na vodu do 10 rokov – to je asi o 440 rokov rýchlejšie ako bežná plastová fľaša!

Ekologická plastová fľaša bola dôkladne testovaná, aby sa overila biologická odbúrateľnosť v rôznych prostrediach, čím sa tiež zaistilo, že v prostredí domácnosti sa bude správať ako ktorákoľvek iná plastová fľaša a prežije oveľa dlhšie.

Sklenené obaly produktov Vegetology sú vyrobené zo 100% recyklovateľného hnedého skla, ktoré sa využíva na udržanie tekutých výživových doplnkov stabilných a poskytujú ochrannú atmosféru, ktorá zabraňuje oxidácii. Po užití poslednej dávky výživového doplnku fľašu len vypláchnite a vhoďte do recyklačnej nádoby určenej na farebné sklo.


Z ponuky Vegetology vyberáme

 
Vegetology Omega-3 EPA a DHA, Opti3 + vitamín D3, 60 kapsúl

Vegetology Omega-3 EPA a DHA, Opti3 + vitamín D3, 60 kapsúl

Omega 3 z mikrorias pestovaných v bezpečných podmienkach laboratória, doplnený o rastlinný vitamín D3. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, tehotné a dojčiace ženy, deti aj novorodencov. Je teda praktický v tom, že ho môže používať celá rodina a nemusíte mať doma viac produktov. Je vhodný pre vegánov, vegetariánov a osoby s alergiou na ryby a morské plody. Neprepichnutá kapsula nemá žiadnu nepríjemnú “rybaciu pachuť”. Pre optimálne výsledky užívajte 2 kapsuly denne. Jedno balenie vám tak pri odporúčanom dávkovaní vydrží na jeden mesiac.

 

 
Pregnancy Care – Vitamíny a minerály pre tehotné a dojčiace ženy, tablety 60ks

Pregnancy Care – Vitamíny a minerály pre tehotné a dojčiace ženy, tablety 60ks

Multivitamín obsahuje dennú dávku kyseliny listovej v tabletkách, v dávke na 2 mesiace. Tabletky okrem kyseliny listovej obsahujú aj dostatok vitamínu B12, železa a ďalších 18 živín, ktoré sú nevyhnutné pre pohodové a zdravé tehotenstvo. Produkt je od výrobcu s dlhoročnými skúsenosťami a patrí dlhodobo k najpredávanejším. Patrí k výrobkom so skvelým pomerom cena/kvalita.

 
Vegetology Vit D3 Vitashine v spreji, 1000IU, 20 ml

Vegetology Vit D3 Vitashine v spreji, 1000IU, 20 ml

Exkluzívny vegánsky rastlinný vitamín D3 pochádzajúci z lišajníkov pre podporu zdravých kostí, svalov a vášho imunitného systému. Registrovaný u Vegan a Vegetarian Society. Vhodný pre vegánov, vegetariánov, celiatikov, diabetikov a deti už od narodenia. Vit D3 je nový názov pre Vitashine Vitamín D3. Veľmi jednoducho sa aplikuje, čo oceníte najmä pri deťoch a osobách, ktoré majú problémy s prehĺtaním. Každé balenie obsahuje 150 dávok, čo predstavuje dennú dávku 25 mikrogramov (1000 IU) vitamínu D3 na 30 dní.


 
Vegetology MultiVit - Multivitamíny a minerály pre vegánov, 60 tabliet

Vegetology MultiVit - Multivitamíny a minerály pre vegánov, 60 tabliet

MultiVit je nový názov pre VegVit. Vyvážte svoje telo a myseľ! Kombinácia 26 vitamínov a minerálov pre vegánov obohatená o antioxidačný komplex ,,superfoods”, ktorý poskytuje kľúčové živiny, ktoré často chýbajú vo vegánskej alebo vegetariánskej strave. Jedinečná receptúra MultiVit bola starostlivo vytvorená a optimalizovaná pomocou chelátov aminokyselín a pokročilých foriem minerálov, aby sa zabezpečila najlepšia absorpcia a biologická aktivita vitamínov a minerálov. Vhodné už od 11 rokov.


 
Vegetology Vitamín C 500mg a bioflavonoidy na podporu imunity, 60 kapsúl

Vegetology Vitamín C 500mg a bioflavonoidy na podporu imunity, 60 kapsúl

Vysoký obsah vitamínu C (500 mg) s pridanými citrusovými bioflavonoidmi (100 mg) v jednej dávke účinne podporuje celkovú imunitu organizmu. Vyšší príjem vitamínu C je vhodný nielen v období chrípkových a iných respiračných ochorení, ale aj pri zvýšenej námahe a strese. Ľahko užívateľné kapsuly sú vhodné aj pre deti. Na dosiahnutie optimálneho výsledku sa odporúča užívať 1 kapsulu denne, spolu s jedlom.


 
Vegetology Vitamín B12 pod jazyk, 100µg 60 tabliet

Vegetology Vitamín B12 pod jazyk, 100µg 60 tabliet

Sublingválny vitamín B12 vhodný pre vegánov pre rýchlejšie dodanie energie, podporujúci metabolizmus a zároveň znižujúci únavu a vyčerpanie. Tableta v strednej intenzite 100μg rozpustná pod jazykom dodá vitamín B12 priamo do krvného obehu. Vhodný pre vegetariánov a vegánov. Pri výrobe vitamínu B12 Vegetology využíva metódu fermentácie, čo znamená, že výsledný vitamín má rovnaké výhody ako nevegánska verzia, len v tabletách bez krutosti.


Odporúčame tiež vyskúšať: