BioCare – aby ste boli tou najzdravšou verziou samých seba

BioCare – aby ste boli tou najzdravšou verziou samých seba

V BioCare si dávajú už viac ako 35 rokov záležať na tom, aby ľuďom na celom svete pomáhali byť tou najzdravšou verziou samých seba, a to prostredníctvom výroby pokročilých, účinných doplnkov stravybez použitia zbytočných aditív vyrobených v Spojenom kráľovstve. V BioCare tiež poskytujú bezplatné odborné poradenstvo, podporu a vzdelávanie.


O spoločnosti

Už viac ako 35 rokov sa v BioCare snažia o lepšie pochopenie:

  • zdravia, aby mohli byť aj naďalej dôveryhodnými odborníkmi,
  • vedy a výskumu, aby mohli formulovať správne riešenia,
  • potrieb zákazníkov.

Spoločnosť BioCare dodržiava prísne etické smernice pri získavaní ingrediencií, aby sa zabezpečilo, že všetky produkty sú vyrábané udržateľne a eticky. Všetky produkty sú testované na kvalitu a bezpečnosť a sú bez umelých farbív a konzervačných látok. BioCare sa zaväzuje pomôcť ľuďom dosiahnuť optimálne zdravie a jeho produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali čo najlepšie výsledky.


Starostlivosť o vás - zákazníci sú srdcom všetkého

BioCare - to je viac ako 35 rokov vývoja pokrokových výživových doplnkov na základe najnovšieho výskumu a klinickej praxe, bez zbytočných prísad. Všetky produkty sú vytvárané s ohľadom na účinnosť. To znamená, že BioCare nerobí kompromisy v oblasti kvality a používa len tie najlepšie formy živín, ktoré budú fungovať, čím zaisťujú, že budete najzdravší, ako len môžete byť.

Keď si kúpite BioCare produkty, môžete sa spoľahnúť, že doplnky sú vždy:

  • formulované na základe výskumu a klinickej praxe,
  • vytvorené s použitím len tých najlepších surovín,
  • vyrobené tak efektívne, ako len môžu byť,
  • bez zbytočných prísad.

Zdravie je komplexné a jedinečné, BioCare teda ponúka širokú škálu odborne formulovaných produktov. Individuálne si viete prispôsobiť výživu tak, aby vyhovovala presne vašim potrebám. Ak hľadáte každodennú podporu optimalizácie vášho zdravia, či špecifické riešenie zdravotných potrieb, alebo niečo individuálnejšie, flexibilný sortiment produktov BioCare je navrhnutý presne pre vás. Produkty BioCare sú vytvorené tak, aby ste si mohli vybrať, či už preferujete kapsule, prášok, či tekutú formu výživového doplnku.


Zelenejšia budúcnosť s BioCare

Spoločnosť BioCare sa zaviazala, že sa bude neustále starať o životné prostredie a zlepšovať úsilie o udržateľnosť. Aby to dosiahli, používa BioCare viac recyklovateľných materiálov a menej plastov. V rámci sortimentu používa BioCare recyklovateľné sklenené obaly a vyhýba sa jednorazovým plastom na naberačky. Znižuje sa tak negatívny vplyv na životné prostredie. Cieľom BioCare je smerovať k zelenšej budúcnosti tým, že produkty budú čo najudržateľnejšie.

Certifikované BREEAM

Produkty BioCare sú vyrábané v starostlivo premyslenom a udržateľnom priestore, ktorý chráni prírodné zdroje a zlepšuje blahobyt ľudí, ktorí tam pracujú. Je postavený podľa štandardov BREEAM, čo je popredná svetová metóda hodnotenia udržateľnosti budov a infraštruktúry, ktorá sa zameriava na spotrebu energie a vody, na zdravie a pohodu, znečistenie, dopravu, materiály, ekológiu a ďalšie.


Z ponuky BioCare vyberáme

 
BioCare - Zinc Citrate - Zinok (citrát zinočnatý), 90 ks tabliet

BioCare - Zinc Citrate - Zinok (citrát zinočnatý), 90 ks tabliet

Zinok v podobe citrátu vo svojej bioaktívnej forme pre vysokú vstrebateľnosť. Napomáha: normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, mastných kyselín, vitamínu A a makroživín, správnej kognitívnej funkcii, udržanie zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky a zraku, udržanie normálneho stavu imunitného systému. Dávka v jednej tablete 17,1 mg, čo zaistí dostatočnú zásobu pre telo.

 

Nutrisorb® tekutý vitamín B6 (pyridoxín), 30 ml

Nutrisorb® tekutý vitamín B6 (pyridoxín), 30 ml

Tekutá verzia vitamínu B6 v čistenej vode pre hormonálnu rovnováhu, imunitu a duševné zdravie a pohodu. Bez zbytočných prísad pre optimálnu absorpciu vitamínu B6. Vitamín B6 (pyridoxín) prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanosti a pozitívne pôsobí na imunitný a nervový systém.

 

BioCare - Methyl B Complex - vitamín B komplex, 60 kapsúl

BioCare - Methyl B Complex - vitamín B komplex, 60 kapsúl

B komplex vitamínov skupiny B zložený z bioaktívnych a metylových foriem, ktoré telo dokáže dobre využiť. Práve kombináciou jednotlivých zložiek sa dajú dosiahnuť čo najoptimálnejšie účinky. Je vhodný pri zvládaní každodenného stresu moderného životného štýlu, ale taktiež aj pre starších ľudí s výpadkami pamäte, pri poruchách učenia, či pre zlepšenie kvality vlasov a pokožky.

 

Komplexný multivitamín pre deti s minerálmi, prášok, 75g

Komplexný multivitamín pre deti s minerálmi, prášok, 75g

Výživový doplnok Komplexný multivitamín pre deti s minerálmi obsahuje celé spektrum výživných látok potrebných pre vývoj detí. Multivitamín pre deti má praktickú práškovú podobu, ideálny na pridávanie do jedla alebo do vody (alebo iných studených nápojov). Je ideálny pre deti, ktoré ešte nie sú schopné prehltnúť tabletu. Multivitamín pre deti je ochutený banánovou a vanilkovou príchuťou.

 

Psyllium intensive - vláknina komplex (inulín, probiotiká a slivky), 100 g

Psyllium intensive - vláknina komplex (inulín, probiotiká a slivky), 100 g

Unikátny výživový doplnok poskytuje prírodnú vysokoúčinnú zmes psyllia a inulínu so živými baktériami Lactobacillus acidophilus a bifidobaktériami - Bifidobacterium bifidum & Bifidobacterium lactis, so slivkami a pektínom pre podporu trávenia a správny metabolizmus. Vo flexibilnej práškovej forme. Môže byť použitý ako podpora správneho trávenia, pre správne fungovanie čriev (zápcha, vyprázdňovanie), pre pocit sýtosti a na chudnutie (nadváha).

 

 


Odporúčame tiež vyskúšať: