Cytoplan – keď sa stretne príroda s vedou

Cytoplan – keď sa stretne príroda s vedou

Cytoplan je spoločnosť zameraná na výrobu výživových doplnkov, ktoré dodávajú aj profesionálnym zdravotníckym pracovníkom a ich pacientom. Aktuálne spoločnosť Cytoplan dodáva svoje produkty viac ako 6000 lekárom.


O spoločnosti Cytoplan

Spoločnosť Cytoplan bola založená v roku 1990 odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy. Výroba produktov Cytoplan je založená na vedeckých poznatkoch. Spoločnosť kladie dôraz na kvalitu, inovácie a účinnosť produktov.

Zaujímavosťou je aj to, že spoločnosť Cytoplan je vlastnená charitatívnou organizáciou a pravidelne prispieva iným charitatívnym organizáciám a tým, ktorí to potrebujú. Cieľom spoločnosti je výrazne prispievať k zdraviu zákazníkov, čo považuje spoločnosť za dôležitejšie ako samotný zisk.

Cytoplan patrí už niekoľko rokov k lídrom v oblasti výroby doplnkov výživy a stravy. Spoločnosť úzko spolupracuje s rôznymi lekármi, zdravotníckymi pracovníkmi a vedcami pri výrobe produktov.


Prečo si vybrať produkty od Cytoplan?

Cytoplan sa zameriava pri výrobe na využívanie surovín, ktoré považuje za najbezpečnejšie a najvhodnejšie pre ľudí. Ide o také suroviny, v ktorých sú živiny prezentované v obdobnej forme ako v potravinách. Cytoplan pri výrobe využíva bioaktívne komplexy živín, ktoré obsahujú všetky súvisiace potravinové faktory, v akých sa vyskytujú aj v prírode.

Pokiaľ je látka vhodná pre metabolickú aktivitu, nie sú potrebné jej vysoké hladiny, čo je základom filozofie výživy v spoločnosti Cytoplan.

Produkty od Cytoplan sú:

  • vysoko bio-účinné,
  • inovatívne,
  • podložené výskumom a štúdiami.

Všetky produkty od spoločnosti Cytoplan sú koncipované na základe racionality a zdravého rozumu s využitím vedeckých poznatkov a overených výsledkov. Produkty Cytoplan sú pre tých, ktorí to myslia so zdravím vážne, veria, že kľúčom k skutočnému zdraviu je príroda a preferujú výrobcu, ktorému môžu dôverovať.


Z ponuky Cytoplan vyberáme

 
Cytoplan Methylfolate, 400 μg, 60 kapsúl

Cytoplan Methylfolate, 400 μg, 60 kapsúl

Kyselina listová v bioaktívne metylovej forme. L-Methylfolát je prirodzeným silným zdrojom a zároveň najstabilnejšou bioefektivnou formou kyseliny listovej. V kapsulách je metylfolát skombinovaný s alfalfou, ktorá je prirodzený zdroj kyseliny listovej. Vďaka prírodnému pôvodu je zvýšená účinnosť kyseliny listovej bez obsahu prídavkov. Jej účinky oceníte nie len pri únave a vyčerpaní, ale aj pri podpore imunity a podpore rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

 


Cytoplan Pregna-Plan Multivitamín pre tehotné a dojčiace matky, 60 tabliet

Cytoplan Pregna-Plan Multivitamín pre tehotné a dojčiace matky, 60 tabliet

Komplexný multivitamínový prípravok vhodný pre ženy pri plánovaní tehotenstva, počas tehotenstva aj v období dojčenia. Je zostavený tak, aby vám pomohol počas náročného obdobia vzniku nového života. Zložky tohto multiminerálneho a multivitamínového prípravku sú koncipované s ohľadom na hormonálne zmeny v organizme ženy. Výhodou je obsah kyseliny listovej v podobe metylfolátu a vysoký obsah vitamínu D spolu s vysokým obsahom vápnika z kalcifikovaných morských rias.

 


Cytoplan Saccharomyces Boulardii - 5 miliárd živých organizmov, 30 kapsúl

Cytoplan Saccharomyces Boulardii - 5 miliárd živých organizmov, 30 kapsúl

Obsahuje 5 miliárd životaschopných mikroorganizmov v jednej kapsule. Vhodný pri laktózovej intolerancii. Môže byť použitý ako probiotikum, na podporu imunity, doplnok pri antibiotickej liečbe, podpora zdravého trávenia (dyskomfort, hnačka, podpora liečby pri infekcii Helicobacter pylori).

 

 
Cytoplan Nutri Bears - gumoví medvedíci, multivitamín pre deti, jahoda 90ks

Cytoplan Nutri Bears - gumoví medvedíci, multivitamín pre deti, jahoda 90ks

Detský žuvací multivitamín v podobe mäkkých gumových medvedíkov s jahodovou príchuťou. Špeciálne vyvinutý pre deti od troch rokov, ale vhodný aj pre teenagerov a dospelých. Obsahuje vysokú dávku vitamínu B12 v aktívnej forme metylkobalaminu a kyselinu listovú v bioaktívnej forme metylfolátu. Okrem toho obsahuje vitamín C, selén, vitamín E, citrát zinočnatý, kyselinu pantoténovú, vitamín B1, B2, B3, B6 biotín, jód, vitamín D3 a iné.

 

 
METHYL FAKTORY - B1 + Betaín + B2 + B6 + L-Metylfolát vápenatý + Vitamín B12 a Zinok, 60 kapsúl

METHYL FAKTORY - B1 + Betaín + B2 + B6 + L-Metylfolát vápenatý + Vitamín B12 a Zinok, 60 kapsúl

Produkt je veľmi účinný pomocník a vďaka obsahu betaínu, prináša jeden z najlepších darcov metylovej skupiny. Pomáha znižovať riziko srdcovo-cievnych ochorení. Je účinný pri liečbe diabetickej neuropatie. Vitamíny skupiny B (B2, B6, B9, B12) a zinok sú užitočné v boji s únavou, vyčerpaním, so zdravím pokožky, ale aj pre podporu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

 


Odporúčame tiež vyskúšať: